Tedarikçi Başvuruları Açıldı

Sevgili takipçilerimiz size yenilenmiş İntranetPazar arayüzünü sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Pazaryerimize yeni ürün ekleme başvuruları başlamıştır. Başvurularınızı ürün ekleme sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

Platformumuzda genelde tercih edilen ürünler ağırlıklı olarak bilgi temelli ürünler, hizmet ve yazılım tarzında dijital ürünlerdir. Ancak fiziksel ürünlerinizle de başvuru yapabilirsiniz.

Online web ve mobil satışlarının her geçen gün arttığı dünyada teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmayın.

Eğer bir ürününüz yoksa da üzülmeyin. Mutlaka bir alana yatkınlığınız, tutkunuz, bilgi birikiminiz vardır. Bu alanda insanlar ne tür sorunlar yaşıyor, bunu siz nasıl çözdünüz gibi odak noktaları üzerine ilk eKitabınızı veya eğitim setinizi oluşturabilir ve İntranetPazar’ın güvenli altyapısı üzerinde satışa sunabilirsiniz.

İntranetPazar™, platformda satışa sunulan bütün ürünlerin perakendecisi olup sizin ürün ekleyebilmek için şirket sahibi olmanız gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Nerede Kalmıştık!

İntranetPazar olarak Türkiye e-ticaret ekosisteminde game changer hamlelerimizle ilerlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Kısa süre içerisinde Uzak Doğu’lu büyük bir e-ticaret firması ile partnerlik anlaşması imzalayacağız. Bu sayede hem yerli üreticilerin ürünlerini Uzak Doğu pazarlarına daha kolay ulaştırabilmeyi düşünüyoruz.

admin Ocak 27, 2016 Yorum yapılmamış

Merhaba dünya!

Dünya için küçük ama bizim için büyük bir adım, İntranetPazar™’ın Blog bölümü artık yayında 🙂 Blogumuzda, internet kullanıcılarının interneti paraya dönüştürmeleri iel ilgili tavsiyeler ve daha iyi bir İntranetPazar™ deneyimi için önerilerde bulunmaya çalışacağız. Keyfini çıkarın 🙂