İntranetPazar™ pazaryerinde bulunan ürünlere satış ortağı olabilmek çok kolay ve ücretsizdir. Bunun için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Satış Ortaklığı Paneli butonuna tıklayarak açılan sayfadaki kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.  Doldurduktan sonra sitemizde bulunan bütün ürünlere satış ortağı olursunuz.

İstediğiniz zaman yine aynı sayfada bulunan giriş formunu doldurarak size özel satış ortaklığı panelinize girebilir ve hesabınızla ilgili bütün detayları inceleyebilirsiniz.

Satış Ortaklığı Linkleri Oluşturma:

Satış ortaklığı linki oluşturabilmek için öncelikle trafiğinizi nereye yönlendireceğinize karar vermek için İntranetPazar™ Pazaryeri‘ne göz atabilirsiniz. Trafiğinizi göndermek istediğiniz sayfanın url’sinin sonuna bunun gibi bir ekleme yapmanız yeterlidir: /ref/kullanıcıadınız 

Mesela direk pazaryerine ilişkin bir satış ortaklığı linki oluşturmak istiyorsunuz. Bu durumda:

Pazaryeri’nin urlsi: https://www.intranetpazar.net/pazaryeri

Sizin satış ortaklığı linkiniz: https://www.intranetpazar.net/pazaryeri/ref/kullanıcıadınız

Buradaki kullanıcı adı bölümü kayıt olurken kullandığınız kullanıcı adıdır. Bir başka örnek ile devam edelim.

Üyelik adınız: affiliate39

Satmak istediğiniz ürün url’si: https://www.intranetpazar.net/urun/reiki-mucizesi-dijital-egitim-kiti

Sizin satış ortaklığı linkiniz: https://www.intranetpazar.net/urun/reiki-mucizesi-dijital-egitim-kiti/ref/affiliate39

Komisyon ve Ödemeler

Bir ziyaretçi sizin linkiniz ile gelip sitemizden alışveriş yaptığında ilgili ürüne ait komisyon kazanırsınız. Panelinizde kazandığınız komisyonları ve size ödenme durumlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Kazandığınız komisyonlar aylık olarak ödenir. Ödeme alt limiti 50 TL’dir ve satış ortağı olduktan sonra sizden istenilen banka hesabınıza havale veya EFT olarak yapılır.  1 aylık dönem sona erdikten sonra, kazandığınız komisyon tutarından %10 stopaj vergisi düşülerek kalan tutar takip eden ayın 15’inde hesabınıza aktarılır.

Örneğin Ocak ayında kazandığınız komisyon tutarının ödemesi 15 Şubat tarihinde yapılır.

Komisyon oranları ürünlere göre farklılık göstermektedir. Ürünler ve komisyonları ile ilgili kampanyalarla ilgili bilgi emaillerimizi takip edebilirsiniz.