İntranetPazar™ pazaryerinde bulunan ürünlere satış ortağı olabilmek çok kolay ve ücretsizdir. Bunun için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Satış Ortaklığı Paneli butonuna tıklayarak açılan sayfadaki kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Doldurduktan sonra sitemizde bulunan bütün ürünlere satış ortağı olursunuz.

İstediğiniz zaman yine aynı sayfada bulunan giriş formunu doldurarak size özel satış ortaklığı panelinize girebilir ve hesabınızla ilgili bütün detayları inceleyebilirsiniz. (Ödemelerin yapılabilmesi için banka hesap bilgileriniz ödeme öncesinde sizinle iletişime geçilerek ayrıca alınacaktır.)

Satış Ortaklığı Linkleri Oluşturma:

Satış ortaklığı linki oluşturabilmek için öncelikle trafiğinizi nereye yönlendireceğinize karar vermek için İntranetPazar™ Pazaryeri‘ne göz atmanız gerekir. Bu sayfada satış ortağı olabileceğiniz ürünlere ait bazı bilgileri ve karşılama sayfası linklerini göreceksiniz.

Linklerin sonunda bulunan /ref/kullanıcıadınız  bölümündeki kullanıcıadiniz yazan yere sitemize satış ortağı olarak kaydınızı yaparken belirlediğiniz kendi kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir.

Trafiğinizi göndermek istediğiniz ürün karşılama sayfasının url’sinin sonuna bunun gibi bir ekleme yapmanız yeterlidir: /ref/kullanıcıadınız 

Bir örnekle devam edelim:

Üyelik adınız: affiliate39

Satmak istediğiniz ürün url’si: https://www.intranetpazar.net/urun/reiki-mucizesi

Sizin satış ortaklığı linkiniz: https://www.intranetpazar.net/urun/reiki-mucizesi/ref/affiliate39

Komisyon ve Ödemeler

Bir ziyaretçi sizin linkiniz ile gelip sitemizden alışveriş yaptığında ilgili ürüne ait komisyon kazanırsınız. Panelinizde kazandığınız komisyonları ve size ödenme durumlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Kazandığınız komisyonlar aylık olarak ödenir. Ödeme alt limiti 50 TL’dir ve satış ortağı olduktan sonra sizden istenilen banka hesabınıza havale veya EFT olarak yapılır. Ödemeleriniz takip eden ayın ilk haftasında yapılır.

Örneğin Ocak ayında kazandığınız komisyon tutarının ödemesi 7 Şubat tarihinde banka hesabınıza transfer edilir.

Komisyon oranları ürünlere göre farklılık göstermektedir. Ürünler ve komisyonları ile ilgili kampanyaları Satış Ortaklığı Pazaryerinden takip edebilirsiniz.